Dostawa  

 

I. WARUNKI DOSTAWY

1. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm spedycyjnych: Inpost, DHL. 

2. Ceny wysyłki podane są w momencie składania zamówień i są zależne od typu transportu oraz płatności.

3. Dla zamówień powyżej 500zł brutto towar wysyłamy bezpłatnie (w momencie finalizacji zamówienia nie będzie dodana żadna dodatkowa opłata).

 

II. CZAS DOSTAWY

1. Wysyłka produktów następuje w 24 godziny po zaksięgowaniu wpłaty bądź wyborze przesyłki pobraniowej. Wyjątek stanowi towar, który posiadamy w magazynie głównym UK. Produkty te posiadają stosowne oznaczenia i zostają dostarczone do 5 dni roboczych od otrzymania wpłaty lub złożenia zamówienia za pobraniem.

2. Stan magazynowy jest na bieżąco aktualizowany nie ma możliwości sfinalizowania zamówienia, jeśli produkt jest niedostępny. Jeśli zamówienie w wyższej liczbie przewyższa stan Polskiego magazynu informujemy o przewidywanym czasie wysyłki.

3. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas dostawy który wynosi standardowo 1-3 dni na terenie Polski w zależności od wybranej opcji dostawy.

 

III. WYSYŁKA ZAGRANICZNA

 

1. Ceny wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie, zależnie od kraju przeznaczenia wagi, wymiarów oraz wartości.


IV. MONTAŻ, SZKOLENIE 

1. Firma TOOOL.PL by Toolstatic Brand™ oferuje instalacje maszyn zakupionych przez sklep, jak również przeprowadzenia szkoleń oraz wdrożenie wybranych programów przez wykwalifikowany personel. Koszty ustalane są indywidualnie.